Sezon 2018 wreszcie rozpoczęty. Głodni gry, współzawodnictwa i sukcesów młodzicy z naszego klubu udali się do podkarpackiego Żyrakowa. Wraz z trenerem Mirosławem Markiem oraz mamą naszych trojaczków panią Mirką piątka graczy Vol-Tricka reprezentowała nasze miasto na turnieju ogólnopolskim. Młodzicy to Dawid Lewandowski oraz rodzeństwo Zuzia, Maciej i Miłosz Zimoch. W kategorii młodzików młodszych wystąpił Artur Jeż.

W minioną sobotę 10 lutego w Kobyłce k. Warszawy odbył się finał Ekstraklasy czyli Polskiej Ligi Badmintona. Jak można było przypuszczać w finale wystąpiły utytuowane polskie kluby z Suwałk oraz Białegostoku (SKB Litpol Malow Suwałki oraz Hubal Białystok). Mendel najlepszych teamów klubowych rywalizował, aby wyłonić Drużynowego Mistrza Polski. W zmaganiach badmintonistów już od początku wiodły prym kluby z Podlasia uzbrojone w zaciężną legię cudzoziemską oraz w doświadczonych polskich Olimpijczyków.

Za nami trzydniowe zawody (15-17 grudnia) w których po raz drugi w tym roku wyłoniliśmy mistrzów kraju wśród młodzików młodszych oraz juniorów w badmintonie. Kępińska impreza oraz równoległa w Lubinie były wyjątkowe ze względu na zmiany w regulaminie. Od nowego roku sezon sportowy w naszej dyscyplinie będzie trwał od stycznia do grudnia. W związku z tym PZBad zdecydował o rozegraniu MP w takiej formule i czasie. Klub Vol-Trick w naszym mieście reprezentowała piątka zawodników.

Sobota 18 listopada była finałem tegorocznej Wielkopolskiej Ligi Młodych Talentów. Gospodarzem tym razem było Puszczykowo. Z naszego klubu brało udział 6. zawodników. W najmłodszej kategorii U9 Bruno Misiak, w U11 Artur Jeż. Chłopcy zagrali bojowo, lecz miejsca medalowe tym razem pozostały poza ich zasięgiem. Nie zawiedli natomiast nasi młodzicy młodsi, rodzeństwo Zimoch oraz Ania Cierpik.

Stolica jak co roku 11 listopada uczciła kolejną rocznicę odzyskania niepodległości. Biało-czerwono-czarny marsz przekroczył Wisłę przez most Poniatowskiego doprowadzając tłum na błonia Stadionu Narodowego. Tymczasem na prawobrzeżnej dzielnicy Wesoła, gdzie promienie jesiennego słońca nieśmiało przebijały się przez mgłę z narodowościowych rac odbywał się 14. Warszawski Festiwal Badmintona. Z naszego klubu w turnieju rangi GP brał udział już po raz ostatni jako junior Radek Wróbel.

Nasi Sponsorzy

Patroni medialni

YouTube Vol-trick